Sunday - 26 January 2020

 

         
دولت بریتانیا تراکنش‌های ارز دیجیتال را ردیابی می‌کند
دپارتمان مالیاتی دولت بریتانیا با اعلان یک قرارداد باز به مبلغ 130 هزار دلار از متخصصین دیجیتال درخواست طراحی نرم افزاری کرده است که از آن طریق بتوان رمزارزها را از زمان استخراج ردیابی کرد.
Read More  
پیش‌بینی ارزش بیت‌کوین تا سال ۲۰۲۴ از دیدگاه مشاوران مالی
۳۹۵ مشاور مالی توسط شرکت مدیریت دارایی بیت‌وایز مورد پرسش قرار گرفتند. ۳۷٪ از پاسخ دهندگان بر این باورند که بیت کوین تا سال ۲۰۲۴ حدفاصل ۱۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار قرار خواهد داشت. در نقطه مقابل، ۸٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که ارزش بیت کوین تا سال ۲۰۲۴ به صفر خواهد رسید.
Read More  
کریستین لاگارد: بانک مرکزی اروپا خواهان نقشی فعال در زمینه ارز دیجیتال است
رئیس بانک مرکزی اروپا در مصاحبه با مجله چلنجز در مورد فعالیت بانک مرکزی اروپا در زمینه ارزهای دیجیتال عنوان کرد: از منظر مسیر پیش‌رو، بانک مرکزی اروپا به ارزیابی هزینه‌ها و مزایای صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) ادامه خواهد داد درحالیکه اطمینان خواهد داد که عموم مردم همچنان قادر به استفاده از پول بانک مرکزی حتی درصورت کاهش استفاده از پول نقد فیزیکی هستند. چشم‌انداز ابتکارات بانک مرکزی نباید راه‌حل‌های مستقر در بازار خصوصی را برای پرداخت‌های خرده فروشی سریع و کارآمد در منطقه یورو دلسرد کند.
Read More  
پی پال چیست و چگونه کار می‌کند؟

پی پال (PayPal) یا پی پل، یکی از بزرگترین سیستم‌های پرداخت آنلاین دنیا است. انتقال و دریافت پول از سراسر جهان، انجام تراکنش‌های بین‌المللی، خریدهای اینترنتی و … از جمله کاربردهای پی‌پال است. در ادامه نحوه کار این سیستم پرداخت را شرح می‌دهیم.


 
Read More  
افزایش 2/5 میلیون دلاری پرداخت با ارزهای دیجیتال/پرداخت رمز ارزی ۶۵ درصد رشد کرد
تجارت با رمز ارزها از ۳ میلیون دلار در روز در ماه ژانویه به ۵.۵ میلیون دلار در روز در ماه جولای رسیده است.
Read More  
پیش‌بینی‌ قیمت بی سابقه برای بیت کوین تا 16000 دلار
مدیر عامل صرافی بایننس پیش‌بینی‌ کرده است که بیت کوین با روند صعودی بی سابقه در 21 ماه اخیر به زودی به 16,000 دلار می رسد.
Read More  
راه اندازی سیستم پرداخت ترکیبی بیت کوینی آلکمی
تاجران و صاحبان کسب و کار خرده فروشی در سراسر آسیا هم اکنون میتوانند از طریق راه حل ترکیبی جدیدی که توسط آلکِمی (Alchemy) راه اندازی شده است، پرداخت های بیت کوینی و رمزارزی را دریافت کنند.
 
Read More  
صنعت بیمه، حلقه مفقوده موج سراسری پذیرش رمزارزها
نظرسنجی اخیر شرکت بیمه Nobl نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها طی دو سال اخیر به میزان ۴۸% رشد داشته‌است. علاوه بر این، این مطالعه پیش‌بینی می‌کند که بازار رمزارز آمریکا در ۱۲ ماه آینده به گسترش خود ادامه خواهد داد.
Read More  
بیت کوین در سبد سهام صندوق‎های سرمایه‎گذاری
علاقه سرمایه‎گذاران به بیت کوین در سراسر جهان رو به افزایش است. اخیراً، تحت‎تأثیر آخرین نمایش شگفت‎انگیز بیت کوین، دان استینبرگ، بنیان‎گذار و مدیرعامل شرکت ایج کرافت (Agecroft)، پیش‎بینی کرده است که بیت کوین در سبد سهام بسیاری از صندوق‎های سرمایه‎گذاری دیده خواهد شد.
Read More  
هشدار جدی وزیر خزانه‌داری آمریکا درباره بیت‌کوین
استیون منوشین، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا، درباره آینده بیت کوین هشدارهایی جدی داد و اظهار کرد که این ارز مجازی تا ده سال دیگر هم کاربرد عمومی نخواهد یافت.
Read More  
1 2 3 ... 9 10 11 >