Friday - 23 August 2019

 

         
صنعت بیمه، حلقه مفقوده موج سراسری پذیرش رمزارزها
نظرسنجی اخیر شرکت بیمه Nobl نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها طی دو سال اخیر به میزان ۴۸% رشد داشته‌است. علاوه بر این، این مطالعه پیش‌بینی می‌کند که بازار رمزارز آمریکا در ۱۲ ماه آینده به گسترش خود ادامه خواهد داد.
Read More  
بیت کوین در سبد سهام صندوق‎های سرمایه‎گذاری
علاقه سرمایه‎گذاران به بیت کوین در سراسر جهان رو به افزایش است. اخیراً، تحت‎تأثیر آخرین نمایش شگفت‎انگیز بیت کوین، دان استینبرگ، بنیان‎گذار و مدیرعامل شرکت ایج کرافت (Agecroft)، پیش‎بینی کرده است که بیت کوین در سبد سهام بسیاری از صندوق‎های سرمایه‎گذاری دیده خواهد شد.
Read More  
هشدار جدی وزیر خزانه‌داری آمریکا درباره بیت‌کوین
استیون منوشین، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا، درباره آینده بیت کوین هشدارهایی جدی داد و اظهار کرد که این ارز مجازی تا ده سال دیگر هم کاربرد عمومی نخواهد یافت.
Read More  
سرانجام فعالیت بیت کوین‌ها در ایران به کجا می‌رسد؟
یک کارشناس رمز ارز با بیان اینکه متاسفانه در ایران دیدگاه ثابتی در خصوص بیت‌کوین اعلام نشده است، گفت: ما در کشور با بیش از 30 سازمان مواجه هستیم که تاکنون در خصوص آن اظهارنظر کردند که مداخله‌جویانه بوده است.
Read More  
امیرناظمی: رمز ارزها نباید جایگزین پول ملی شود
معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات درخصوص استفاده از رمز ارزها در خرید و فروش‌ها گفت: همه دستگاه‌های مرتبط با فعالیت استخراج رمز ارزها در کشور بر اینکه رمز ارزها نباید جایگزین پول ملی شوند، متفق‌القول هستند.
Read More  
گرجستان، ارزهای دیجیتال را از مالیات بر ارزش‌ افزوده معاف می‌کند
بنا بر اخبار به دست آمده، جمهوری گرجستان، ارزهای دیجیتال را از مالیات بر ارزش‌ افزوده معاف می‌کند. نودار خادوری (Nodar Khaduri)، وزیر دارایی این کشور اخیراً لایحه‌‌ی تنظیم مالیات فعالین ارزهای دیجیتال را امضا کرده است.
Read More  
پذیرش شبکه لایتنینگ بیت کوین توسط آمازون و اوبر
استارت‌آپ‌ رمزارزی فولد (Fold) بعد از پیوستن به شبکه لایتنینگ بیت کوین به‎صورت عملی، وعده‌ی انجام فرآیندهای سریع پرداخت بواسطه‌ی بیت کوین را داد که این اقدام نوید پذیرش هرچه بیشتر بیت کوین را میدهد.
Read More  
به چه حقی مردم ایران را از «بیت‌کوین» محروم می‌کنید؟!
فقط در 24 ساعت گذشته 81 میلیارد و 22 میلیون دلار ارز دیجیتال در سراسر جهان معامله شده که بیش از 64 درصد آن متعلق به بیت کوین بوده است. آن وقت بی توجه به این اتفاقات بزرگ و واقعی، در کشور ما هنوز دارند درباره این که چگونه مردم را از این واقعیت اقتصادی محروم کنند، نقشه می کشند!
Read More  
 سیر تا پیاز "بلاک‌چین" و استخراج "بیت‌کوین"
موضوع استخراج "بیت‌کوین" به بحث داغ این روزها در کشورمان تبدیل شده است که به دلیل مصرف بالای برق فعلاً از جانب مقامات قضائی ممنوع اعلام شده است، اما ما در این گزارش سعی داریم شما را با نحوه شکل‌گیری و فلسفه وجودی این ارز رمزنگاری شده و فناوری بلاک‌چین که حکم "مادر بیت‌کوین" را دارد، آشنا کنیم.
Read More  
بیت‌کوین بهتر است یا طلا؟
هیچ شکی وجود ندارد که پادشاه رمزارزها در چند هفته گذشته خوش درخشیده است. دراین ماه بیت کوین به تنهایی ۲۶% افزایش قیمت داشت که ارزش آن را از حدود ۸۰۰۰ دلار به بیش از ۱۰ هزار دلار رساند. باتوجه به تشدید تنش‎های سیاسی و اقتصادی، بحث مقایسه‌ طلا و بیت کوین به‌عنوان یک منبع ذخیره ارزش از سرگرفته شده است. اما کدام یک در این زمینه برتری دارد.
Read More  
1 2 3 ... 9 10 11 >