Monday - 06 April 2020

 

         
نگاهی بر فعالیت‌های پرداخت الکترونیک سداد در سال 98/ از گسترش خدمت پرداخت مبتنی بر QR کد تا ورود به شبکه پرداخت الکترونیکی توزیع سوخت
فابانیوز در سلسله گزارش‌های عیدانه خود قصد دارد نگاهی داشته باشد به فعالیت‌های 12 شرکت ارائه کننده خدمات پرداخت (PSP)  ایران در سال 1398.
Read More  
درگاه پرداخت اینترنتی یا IPG چیست؟
خرید اینترنتی دیگر جزئی از فعالیت های هرروزه بسیاری از ما شده است. خرید کتاب از فروشگاه های اینترنتی، تهیه بلیط سینما، کنسرت و مسافرت یا خرید لوزام خانگی از استارت آپ ها، سفارش غذا یا پرداخت شهریه کلاس احتمالاً بخشی معمول از خریدهای اینترنتی شماست. به هرحال، این روزها به نحوی با خرید اینترنتی سروکار دارید و احتمالاً می دانید که بخش عمده این خریدها از طریق درگاه پرداخت اینترنتی صورت می گیرد.
Read More  
تخصیص کد پستی فضای اشتراکی به شرکت‌های استارتاپی
معاون وزیر ارتباطات گفت: اختصاص کد پستی به شرکت‌های استارت آپی مستقر در فضاهای اشتراکی و مراکز رشد و شتاب‌دهنده آغازگر استحکام زنجیره خلق ارزش و فعالیت اقتصادی این اکوسیستم است.
Read More  
فرهاد اینالویی: بانکداری دیجیتال بانکداری مردم محور است
معاونت فناوری اطلاعات بانک ایران زمین می گوید: یکی  از ویژگی‌های بانکداری دیجیتال تجربه مشتری است. این موضوع به بانک کمک می کند تا بر اساس آنالیز رفتار مشتری بتواند سرویسی را ارائه دهد که این سرویس مختص همان مشتری است. یعنی بانک به همه مشتریان به یک شکل سرویس نمی دهد.
Read More  
المانیتور از استراتژی بیت‌کوینی ایران برای مقابله با تحریم‌ها خبر داد
پایگاه خبری "فارین پالیسی" مدعی شد همزمان با شدت گرفتن تحریم های آمریکا، ایران به استفاده از ارزهای دیجیتالی روی آورده است.
Read More  
ضرورت تحقق امضای الکترونیک در شبکه بانکی برای تحول دیجیتال
امکان صدور آنلاین کارت اعتباری در شعب بانک دی فراهم شد.
Read More  
مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت کار: استارت‌آپها فضای رشد می‌خواهند
مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت کار بر حمایت ویژه از کارآفرینان نوپا تاکید کرد و گفت: باید فضایی برای رشد استارت‌آپها و کارآفرینان فراهم شود تا بتوانند وارد عرصه رقابتهای بین المللی شوند و علاوه بر صادرات، اشتغالزایی و ارزآوری داشته باشند.
Read More  
معاون وزیر کار: قوانین کارآفرینی ما متعلق به ۵۰ سال قبل است!/ لزوم اصلاح قوانین مربوط به استارت‌آپها و  کسب و کارهای نوپا
معاون وزیر کار درآمد حاصل از فروش شرکتهای دانش بنیان در ایران را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: نظام اجرایی و حکمرانی کشور وارد دوره کارآفرینی نشده و قواعد و قوانین کارآفرینی ما متعلق به ۵۰ تا ۶۰ سال قبل است.
Read More  
گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس از ۷ چالش‌ توسعه کسب و کارهای فین تک در ایران
مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی وضعیت صنعت فین‌تک در ایران را بررسی و ۷ موضوع از جمله رگولاتوری و همکاری موسسات مالی سنتی را به عنوان چالش‌های توسعه کسب و کارهای نوین صنعت خدمات مالی عنوان کرد.
Read More  
رییس انجمن فین تک از استقبال کسب و کارهای آنلاین از اجرای رمز دوم پویا خبر داد.
Read More  
1 2 3 ... 30 31 32 >